Опозиція на Львівщині розпочала акцію «Україна проти Януковича»

На Львівщині стартувала акція «Україна проти Януковича». Людей закликають підписати листівки «Я буду вас судити!».

Про це сьогодні, 17 липня, заявив керівник  Львівського регіонального виборчого штабу ВО «Батьківщина» Степан Кубів. За його словами, листівку зможуть отримати люди у всій Україні. Також громадян закликають підписати заяву про вступ у справу як третьої особи. Пізніше ці заяви доєднають до позову Арсенія Яценюка до Вищого адміністративного суду України.

«Відповідно до статті 5-ї Конституції, ніхто не може узурпувати державну владу. Водночас, починаючи з 1 жовтня 2010 року відповідач вчинив дії, які відповідно до Конституції, не мав права вчиняти. З цього приводу можна зробити висновок, що в діях відповідача вбачаються факти узурпації влади в країні шляхом привласнення додаткових повноважень, на виконання яких він не уповноважувався українським народом», – йдеться у заяві Арсенія Яценюка.

Акція повинна завершитися 1 вересня. Тоді ж заява буде подана до суду, а підписані заяви про вступ третіх осіб, доєднають до справи і їхні інтереси представлятиме Арсеній Яценюк.

«В час зневіри і апатії, може виникнути питання, а для чого це? Це ж нічого не дасть. Ми повинні бути готові ще не один раз повставати, бо байдужість – це шлях до рабства», – сказав під час прес-конференції народний депутат України Степан Курпіль.  

Він додав, що у випадку, якщо український суд не прийме заяви, опозиція готова позиватися у європейські суди.

Як інформував ZAXID.NET, Об’єднана опозиція подає у Вищий спеціалізований суд позов проти Віктора Януковича за узурпацію влади.

Архіви