Округ №115 (Львів, Сихів) може посварити УДАР і «Батьківщину»

Двоє кандидатів від УДАРу у Львівській області знялися на користь кандидатів від об’єднаної опозиції. Проблеми виникли лише у окрузі № 115, де УДАР висунув Дмитра Добродомова, а «Батьківщина», – Михайла Хміля. Про це сьогодні, 17 жовтня, під час прес-конференції у львівському прес-клубі заявила народний депутат Леся Оробець.

«Склалася неприємна ситуація, коли Дмитро Добродомов використовує ресурс каналу і довіру глядачів у цілях прямої агітації за себе. Водночас Михайлові Хмілю відмовляли в розміщені агітаційного ролика з абсолютно надуманих причин. Чим це краще від замовних однобоких сюжетів про діяльність влади на центральних каналах? », – заявила Оробець.

Депутат також висловила побоювання, щоб через один округ, а йдеться саме про округ № 115 (Сихівський район Львова) «ми не втратили всю Верховну Раду і всі домовленості з УДАРом».

Вона також закликала кандидатів у народні депутати не займатися самодіяльністю, коли йдеться про стратегію розвитку держави.

«Іноді ваші хворобливі амбіції і нездатність побачити далі вашого великого і красивого біг-боргда заставляють людей плюватися на все, що називається політикою. Ми засуджуємо самодіяльність кожного з кандидатів, ми хочемо знати, чи є у нас сили виконати волю українського народу і усунути цю владу», – сказала Оробець.

Вона нагадала, що об’єднана опозиція і УДАР домовилися про взаємне зняття кандидатів у мажоритарних округах на користь більш рейтингових. По всій Україні опозиціонери зняли 26 своїх кандидатів, стільки ж зняв і УДАР. У Львівській області троє кандидатів від УДАРу знялися на користь представників об’єднаної опозиції. В окрузі № 121 (Дрогобич) Олесь Старовойт поступився мандатом Романові Ілику, у окрузі № 122 (Яворів, Жовква) Ігор Самардак знявся на користь Василя Пазиняка, на окрузі № 124 (Сокаль) Андрій Сенюк віддав свої голоси Степанові Курпілю.

Леся Оробець зауважила, що для визначення рейтингу кандидатів користувалися даними семи соціологічних фірм.

Водночас у округах, де рейтинги кандидатів приблизно рівні (за винятком округів у Львові), рішення про підтримку того чи іншого кандидата залишили виборцям.

Архіви