Офіційні документи Львівської ОДА друкуватимуть у «Львівській газеті»

Всі акти Львівської ОДА офіційно публікуватимуть у «Львівській газеті». Про це начальник аналітично-інформаційного управління головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації ЛОДА Дмитро Посипанко розповів під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Дмитро Посипанко повідомив, що «Львівську газету» обрали під час конкурсу, для участі в якому зголосилися ще три видання – «Ратуша», «Львівська пошта», газета «ZIK».

Чиновник розповів, що під час відбору друкованого органу, який публікуватиме всі акти ЛОДА, користувалися кількома критеріями. По-перше, «Львівська газета» запросила найменшу ціну за публікацію офіційних документів адміністрації – 72 тис. грн. до кінця поточного року. По-друге, за словами Дмитра Посипанка, це видання без проблем можна придбати на території області, що дозволить мешканцям Львівщини знайти потрібні їм акти. І по-третє, рекомендована ціна «Львівської газети» – 1 грн., тобто видання є доступним для громадян.

Дмитро Посипанко наголосив, що у «Львівській газеті» публікуватимуть усі без виключення акти ЛОДА. При цьому, навіть у випадку, коли цих актів буде багато, ціна змінюватися не буде. В той же час чиновник наголосив, що проекти рішень в газеті друкувати не будуть, позаяк це коштуватиме дорожче, а також може перетворити «Львівську газету» на збірник нормативно-правових актів.

За словами начальника управління, угоду з «Львівською газетою» уклали лише на 2012 рік. Тобто з початку наступного року конкурс проводитимуть знову.

Нагадаємо, 28 лютого 2012 року депутати Львівської облради затвердили Регіональну програму розвитку інформаційного простору Львівщини на 2012-2016 роки, згідно з якою на висвітлення діяльності органів обласної влади на телебаченні, радіо, в пресі, в т.ч. опублікування актів ОДА та ЛОР передбачили 100 тис. грн.

Архіви