Офіцер з PR є радником командира

Офіцери зі зв’язків з громадськістю в канадській армії є радниками своїх командирів. Як використовувати і застосовувати комунікаційну пораду чи відмовитися від неї – вирішують лише командири.

Про це сказав Жан-П’єр Коломб, офіцер зі зв’язків з громадськістю, капітан Збройних Сил Канади, у Львівському прес-клубі під час зібрання у Школі військової журналістики.

Канадські офіцери зі зв’язків з громадськістю мають безпосереднього командира та «технічне» командування, повідомив офіцер.

– Різниця полягає в тому, що безпосередній командир приймає рішення і несе за них відповідальність. В «технічній» мережі на кожному рівні є офіцер зі зв’язків з громад кістю, який радить керівникові як будувати взаємини з громадськістю, – каже офіцер зі зв’язків з громадськістю, капітан ЗС Канади  Жан-П’єр Коломб.

За його словами, офіцери зі зв’язків з громадськістю між собою синхронізують подання інформації.

– Натомість командир, який  отримав пораду, може дослухатися до неї або проігнорувати та прийняти своє рішення, – каже канадський офіцер.

Докладніше: http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/ofitser-z-pr-mozhe-lyshe-poradyty-komandyru-yak-spilkuvatysya-z-zhurnalistamy-video-30132

Архіви