Об’єднані громади не використали з 46 бюджетних мільйонів жодної копійки

З одного мільярда гривень, який передбачено для розвитку усіх територіальних громад країни, Львівщина отримала 45 млн 950 тисяч для проектів об’єднаних територіальних громад.

Усі ці кошти досі лежать на рахунках казначейства і з них не використано територіальними громадами ані копійки.

Про це сьогодні, 7 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Головні проблеми об’єднання територіальних громад на Львівщині», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

За його словами, кошти на рахунки почали надходити певними траншами ще з лютого. Але взяти їх не так вже й легко.

– Використати їх можна тільки на певні проекти. Ці проекти напрацьовуються об’єднаною територіальною громадою. Тільки громада визначає, що їй робити: чи новий генплан, чи нову школу, чи якісь ремонти. Після того, як громада визначається, що вони хочуть, вони подають ці документи до облдержадміністрації на розгляд комісії, яка визначає, чи цей проект відповідає цільовості, яка передбачена відповідною постановою Кабміну чи ні.

Потім цей проект, який пройшов експертизу в області, надходить до такої ж комісії до Міністерства регіонального розвитку. Якщо немає застережень, то казначейство видає кошти, – розповідає він теоретичний порядок доступу до коштів.

Архіви