НРУ створив черговий оргкомітет з підготовки до нової звітно-виборчої конференції Львівської крайової організації НРУ

Центральний провід Народного Руху України створив організаційний комітет Львівської крайової організації НРУ щодо проведення звітно-виборчої конференції організації. Про це повідомив член Центрального проводу НРУ Степан Будз на прес-конференції сьогодні.

«14 листопада відбулося засідання Центрального проводу НРУ, на якому була заслухана інформація про ситуацію у Львівській крайовій організації. Представив інформацію член політради, заступник голови партії Василь Куйбіда, який проінформував про  шахрайські дії голови крайової організації щодо передачі приміщення другій юридичній організації», – повідомив він. 

На цьому ж засіданні за пропозицією контрольно-ревізійної комісії було призупинено членство в партії керівника ЛКО НРУ Ярослава Пітка  та зобов’язано його передати печатку і свідоцтво про реєстрацію оргкомітету.  

Оргкомітет утворено у складі 17 осіб, серед яких Богдан Горинь та Роман Шмідт. Головою оргкомітету  призначено заступника голови Львівської крайової організації НРУ  Андрія Корната. Оргкомітету доручено організувати звітно-виборчу конференцію ЛКО НРУ, яка бере нового голову організації. 

За словами Будза, Центральний провід також надав оргкомітету повноваження здійснювати усю поточну роботу у крайовій організації аж до проведення конференції.    

Наразі невідомо, коли може відбутися обласна конференція. Як пояснив керівник  оргкомітету Андрій Корнат, оргкомітет збереться на перше засідання лише наступного тижня і тоді визначить приблизні часові рамки проведення конференції.  

Андрій Корнат натомість запевнив, що обласну  конференцію буде проведено до президентських виборів, або принаймні під час другого туру.  

Він також наголосив, що до цього часу оргкомітет є єдиним легітимним  керівним органом ЛКО НРУ.

Архіви