Німецький професор презентував у Львові книгу про українське законодавство

Сьогодні, 26 листопада, професор Петер-Алексіс Альбрехт презентував українсько-німецьке видання «України власний шлях», у якому українські та німецькі науковці висвітлюють та порівнюють проблеми законодавства двох держав.

Презентація відбулася у Львівському прес-клубі.

За словами професора Альбрехта, важливим є порівняння проблем України та Німеччини у правовій та політичній сфері.

«У Німеччині також є проблеми у боротьбі з корупцією та у кримінально-виконавчій системі. Коли ж українські науковці чи студенти читатимуть ці есе, вони будуть знати, як виглядають ці проблеми і зрозуміють, як їх подолати», – розповів професор.

Також Петер-Алексіс Альбрехт додав, що корупція зникне тоді, коли покращиться соціальний статус людей. «Зміна законодавства може бути тільки після зміни обставин в яких живуть люди. І якщо ЄС діяв би послідовно, то спершу надав би Україні кошти на зміну обставини  в цій державі на краще», – повідомив професор.

За словами професора, метою українсько-німецьких семінарів є суттєве наближення Україною своїх юридичні стандартів до європейських, і разом з цим прикладання  ще більших зусиль щодо підвищення рівня життя населення.

За словами Альбрехта, Україна уже сьогодні має таке законодавство, яке відповідає європейським стандартам, проблема полягає тільки в його застосуванні.

«Для миру між двома країнами важливою сьогодні є практична співпраця між українською та німецькою молоддю. Потрібно, щоб наука працювала самостійно, автономно, критично, а люди водночас сходилися один із одним, а не підпорядковувалися політиці», – зазначив професор.

Архіви