Найгарніша дівчина клубу “Метро” отримає авто Chery QQ

У ніч з 13 на 14 січня на Щедрий вечір у розважальному клубі «Метро», що на вул. Зеленій, 14, у Львові обиратимуть найгарнішу Міс.

Свій вибір зможе зробити кожен із присутніх у клубі, а безпосередньо вечірка розпочнеться опівночі і триватиме до 4 ранку.

Упродовж року у «Метро» щомісяця обирали найгарнішу дівчину, відтак у фіналі на Старий Новий рік опинилися 12 дівчат, яких учасники вечірки оцінюватимуть не тільки за зовнішніми якостями, а й за інтелектуальними здібностями.

«Особливістю нашого конкурсу є те, що журі – це самі відвідувачі «Метро клубу», – розповіла на прес-конференції у Прес-клубі його арт-директор і автор проекту «Міс Метро» Віолетта Літвінова. – Тому об’єктивність у нас буде найвища. Окрім головної номінації у ніч з 13 на 14 січня будемо також обирати міс Фейсбук (приз I phone 5), віце-міс (поїздка у Париж), друга віце-міс (I Pad) та ще у двох номінаціях».

Варто додати, що окрім шоу краси клуб «Метро» проводить також соціальні акції, співпрацюючи із Мальтійською службою допомоги. У безтерміновій акції «Подаруй ліжко знедоленій дитині» за допомогою соцмереж клуб «Метро» купив 77 ліжок і подарував їх Роздільському сиротинцю, та будинку для дітей з особливими потребами у Брюховичах.

Архіви