Найбільшу довіру мають екзит-поли від ЄС – соціолог

Результатами всіх екзит-полів, які будуть представлені цього разу, варто вірити. Але більшу довіру викликають ті, чию роботу оплачують з ЄС.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила соціолог Наталія Зайцева-Чіпак.

За її словами, екзит-поли, організовані за іноземні гроші , не є замовними, там зацікавлені у правдивих результатах. Також варто довіряти екзитполам, які організовують телеканали, тому що вони зацікавлені в підтримці свого чесного імені.

Поза тим, за словами соціолога, всі екзит-поли минулого разу показали майже однакові результати.

Заступник керівника виборчого штабу ВО «Батьківщина» Тарас Баранецький заявив, що їхня партія найдисциплінованіша і не отримала жодних зауважень від спостерігачів.

Хоча під час відеомарафону виявилося, що прес-служба нині чинного народного депутата та кандидата в депутати від цієї партії – Романа Ілика порушила законодавство і в «день тиші» та в день виборів розсилала інформацію про його діяльність. 

Тарас Баранецький не вважає, що це вплине на перебіг виборчого процесу, оскільки основний електорат цього депутата – селяни, а на селі інтернетом не дуже часто користуються.

Архіви