Нардеп від «Опозиційного блоку» відкриває громадську приймальню у Львові

10 тисяч голосів віддали мешканці Львівської області під час останніх виборів за «Опозиційний блок».

«Відкриття у Львові громадської приймальні народного депутата від політичної партії «Опозиційний блок» Ігоря Шурми. Ознайомлення з планами роботи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат від політичної партії «Опозиційний блок»
Ігор Шурма.

Саме тому, за його словами, було прийнято рішення відкрити громадську приймальну у Львові. Працюватиме вона за адресою: вулиця Саксаганського 3/3, вхідний код – 3. Почне працювати офіс з наступного тижня.
– За своєю діяльністю у парламенті я, як депутат, працюю в комітеті з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства. І саме з цією тематикою першочергово буде пов’язана моя робота, – каже він.

Ігор Шурма повідомив, що в лютому 2014 року він повернувся до Львова, щоби вже жити тут постійно. Нагадаємо, що впродовж останніх років він мешкав у Харкові, де посідав керівні посади. Своє рішення – відкрити громадську приймальну у Львові (хоча Ігор Шурма не є мажоритарником від Львівщини), а не в Харкові, він пояснив так:
– На мою думку, найбільшою помилкою є те, що ми впродовж 20 років розділяємо Україну на області, на схід та захід. Якщо ми говоримо, що ми представляємо якусь територію країни, ми закладаємо у підсвідомість людей те, що Україна не є цілісною державою. А це те, що потрібно сьогодні зовнішнім силам, щоби розчленувати Україну, – каже він.

Ігор Шурма також наголосив, що він є львів’янином у четвертому поколінні і він, його мама, дід та прадід народилися у Львові.
– Якщо мої дії не приносять шкоди державі, то чого я не повинен працювати тут? – ставить риторичне питання нардеп.
Він зазначив, що свого часу, коли він працював у Харкові, область очолював Аваков. Проте у нинішнього очільника МВС України до Ігоря Шурми застережень і звинувачень в сепаратизмі немає. Крім того, на його думку, у Харкові він здобув досвід, який хоче використати на Львівщини.
– На сьогодні я є людиною позапартійною. У мене чітко написано: позапартійний від партії «Опозиційний блок». Я не займаюся розбудовою партії «Опозиційний блок» на Львівщині. Для цього є інші люди, – каже нардеп від Опозиційного блоку.

Водночас час він готовий захищати цю партію.
– Мені у фракції цілком комфортно працюється з добрим десятком людей. Ніхто ніколи в житті не зміг би пояснити, що може об’єднувати Ірину Геращенко і Арбузова з Клименком. А ніхто не хоче згадати, що в період активної позиції Ірини Геращенко, Арбузов і Клименко – це були люди, які очолювали «Нашу Україну» в Донецьку. Про це не прийнято говорити, але це було, – каже Ігор Шурма.

Він також зізнався, що не голосував ані за визнання Росії агресором, ані про визнання терористичними організаціями «днр» та лнр».
– Питання про визнання Росії агресором я не голосував. Я навіть не пам’ятаю, чи я був тоді в залі, але точно знаю, що я за це не голосував. Для того, щоб визнати країну агресором, потрібно жити не виключно ситуацією і вимогами якоїсь певної категорії людей. Україна сьогодні живе у світі і від світу залежить, чи вона буде. І в мене збереглося величезна кількість моїх колег та друзів, які не є сепаратистами: з числа лікарів, соціальних працівників та художників. Але вони не можуть покинути ту територію. А то ми називаємо країну агресором, а перша посадова особа держави веде там бізнес, робочі місця, кондитерська фабрика в Липецьку фінансується бюджетом. Ми говоримо про країну-агресора, а дивіться, який успіх мав джазовий фестиваль під керівництвом банку «Альфа», – пояснює нардеп, закликаючи домовлятися з Росією, бо спільний кордон залишиться назавжди.

Увесь час, поки Ігор Шурма давав прес-конференцію, під дверима Львівського прес-клубу на нього очікували представники «Правого сектору». І коли він вийшов з приміщення, його облили свинячою кров’ю з криками  «Приймальні «Опозиційного блоку» у Львові не буде, їдьте в ДНР!» і «Опозиційний блок вбиває українців!».

Другу частину відеопрес-конференції дивіться тут.

Як інформував «ЩЛ», у Львові облили свинячою кров’ю нардепа «Опозиційного блоку».

Архіви