Нардеп від БПП прогнозує перемогу Опозиційного блоку навіть в Західній Україні

«У нас є всі підстави вважати, що в Україні сформовано мафію Яценюка з числа бізнес-партнерів, друзів дитинства прем’єра, з числа вчорашніх засновників політичних проектів, спонсорів політичних проектів, родичів, земляків, які курують найбільш потужні корупційні сфери». Про це сьогодні, 29 травня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», представник профспілок у Верховній Раді та перший заступник голови комітету ВРУ з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін.

– Є всі підстави стверджувати, що частина роботи прем’єра полягає я в тому, щоб віддати борги тим, хто був спонсором його політичної сили на попередніх парламентських виборах. Таких людей є двоє – Коломойський і Ахметов, – стверджує нардеп.

За його словами, робоча група з розслідування законності нарахувань тарифів для населення зробила висновки, що тарифи в цілому в країні завищені від трьох до п’яти разів. Але змусити їх знизити нардепи самі не можуть. Для цього вони потребують підтримки громадськості.
– Ми будемо мобілізовувати людей під Верховну Раду та обласні адміністрації, звертатися з вимогою до мажоритарних депутатів та списочників, щоби домогтися розслідування справедливості нарахування тарифів і негайних їх зменшення, – обіцяє Сергій Каплін.

На його думку, у всьому винні корупційні схеми уряду.
– Куди йде газ українського видобутку? Нагадаю, його вартість близько 30 доларів, що в 10 разів менше, ніж російський газ. Ми маємо інформацію, що цей газ в поточному році продавали українським олігархам з суттєвою знижкою. А українцям продавали газ, який купували в Росії. І це одна з причин суттєвого збільшення тарифів, – каже він.

Також, за його словами, місцеві влада саботує встановлення лічильників у громадян. А все через те, що норми споживання тепла у будинках, де немає лічильників, держава завищуює в 3-5 разів. За його словами, зараз уряд готовий компенсувати 30 відсотків витрат на встановлення лічильників тепла у будинках.
– Це тільки перша ластівка. Ми домоглися зменшення норм споживання для будинків, які не мають лічильників, – каже нардеп.
За його словами, нинішня ситуація з тарифами та іншими соціальними чинниками може призвести до того, що на наступних виборах Опозиційний блок може отримати перемогу в окремих містах навіть Західної України.  

Архіви