Нардеп Кармазін захищає батька постраждалої в аварії дівчинки від сина голови Апеляційного суду Львівщини

Син голови Апеляційного суду Львівської області Валентина Государського 28 липня 2008 року на авто спричинив ДТП на вулиці Стрийській у Львові, внаслідок чого 12-річна дівчина отримала травми середньої важкості. Тепер водій погрожує судовим позовом батькові постраждалої. Про це сьогодні, 18 вересня, під час прес-конференції повідомив голова ЛОО Партії захисників Вітчизни, консультант комітету Верховної Ради з питань правосуддя Павло Барнацький.

За його словами, торік син голови Апеляційного суду Львівської області вмовив батька постраждалої Олега Фар’яна написати заяву, що він не має претензій до винуватця ДТП. Водночас син Валентина Государського під час аварії, а можливо, народного самосуду, в якому батько постраждалої дівчини, за словами Барнацького, участі не брав, отримав численні травми. Відтак, він подав заяву у прокуратуру на Олега Фар’яна за розбійний напад.

Як зазначив Павло Барнацький, народний депутат Юрій Кармазін втрутився у цю справу, яку було переведено до Чернівців. Зараз справа, за словами Барнацького, зависла у повітрі, однак без втручання Кармазіна батько дівчини надряд чи зміг уникнути неприємностей. 

Додамо, ім’я cина голови суду Барнацький назвати не зміг.

Архіви