Шановні панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні на тему: «Новий український парламент: практичні сценарії реформування».

 Учасники засідання:

  • Ігор Когут, голова ради Лабораторії законодавчих ініціатив;
  • Денис Ковриженко, директор правових програм Лабораторії законодавчих ініціатив;
  • Олена Чебаненко, програмний координатор відділу політичного аналізу Лабораторії законодавчих ініціатив.

До участі в засіданні запрошені експерти, представники всіх політичних сил Львівщини, народні депутати, громадські організації.

Про свою згоду стати учасником засідання прохання повідомити до 14.00 22 вересня 2009 року за тел: 235-77-90, 8-067-670-77-30 або [email protected]

Довідка.

Лабораторія законодавчих ініціатив і Вестмінстерська фундація за демократію проводять презентацію та громадське обговорення результатів дослідження, здійсненого в рамках реалізації проекту «Підвищення ефективності українського парламентаризму».

Презентоване дослідження включатиме аналіз наявних проблем і шляхів їх вирішення з таких питаннь:

  • статус народного депутата України;
  • контрольні функції парламенту;
  • участь громадськості у законотворчому процесі.

Під час презентації всі учасники обговорення матимуть можливість висловити своє бачення порушених питань. На основі аналізу заплановано зняти 4 документальних фільми (присвячених кожному із зазначених напрямів реформування) та провести 13 експертних консультацій (4 – в м. Києві та 9 – в регіонах України) із залученням представників центральної та місцевої влади, а також неурядових організацій. Результати аналізу будуть опубліковані в кількох випусках журналу «Парламент», а також у центральних та регіональних ЗМІ. Результати обговорення в регіонах будуть узагальнені та презентовані на міжнародній конференції у Києві, яка відбудеться в грудні 2009 року.

Архіви