Надіємось, що перемир’я Президента – це просто тимчасова гра, – Дмитро Ярош

Договори про перемир’я, які укладають на геополітичному рівні, ніякого підґрунтя не мають – Росія не виконує домовленості. Про це заявив сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі Дмитро Ярош.

За словами Дмитра Яроша, ніякого фактичного перемир’я не було, бо хлопців щодня обстрілювали. Дмитро Ярош сподівається, що перемир’я Президента – це просто тимчасова гра, бо інакше «Правий сектор» розцінить це як національну зраду та відреагує відповідно.

Він вважає, що для закінчення війни на сході України потрібно, насамперед втримати ту лінію фронту, яка вже є, та загалом змінити тактику ведення військових дій. Для цього потрібно так званих «паркетних» генералів, які не пристосовані до керування на війні та становлять 90% генштабу, замінити офіцерами середньої ланки, які за час військових дій якісно виросли. На думку Дмитра Яроша, це можуть бути, наприклад, командир 53-ї бригади Олег Мікас, командир 95-ї бригади Михайло Забродський тощо.

Дмитро Ярош стверджує, що ротація у Міністерстві оборони важлива, але переконаний, що новопризначеного міністра Степана Полторака чекатиме незабаром такий же рапорт про відставку, що його попередника. «Не можна людину-міліціонера,  що не змогла впоратись з управлінням Національної гвардії, призначати керуванням надзвичайно важливим зараз для країни відомством»,  – пояснює він.

Дмитро Ярош зазначає, що в Міністерство оборони – це не орган, який командує військами, а який забезпечує війська. «Туди мають йти волонтери, оскільки саме вони забезпечили на 100% оснащення добровольчого батальйону» – каже він.

dailylviv.com

Архіви