«Міноборони мають очолити волонтери, а Генштаб – бойові офіцери», – Ярош

У керівництві Генштабу мають бути офіцери, які проявили себе під час бойових дій у зоні АТО, а Міністерство оборони повинні очолити волонтери, які знають, чим і як забезпечувати українську армію на війні.

Таку думку озвучив під час прес-конференції у Львові лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош.

«Бойові офіцери, які є на рівні командирів бригад, заступників командирів бригад, що проявили себе у боях у зоні АТО – це вже ціла когорта професіоналів, вони можуть і повинні замінити «паркетних» генералів у Генштабі», – заявив Дмитро Ярош.

З його слів, керівництво Генштабу можуть замінити такі офіцери, як командир 95-ї аеромобільної бригади Михайло Забродський та командир 93-ї механізованої бригади Олег Мікас, бригада якого воює з квітня без жодної ротації, і при цьому має найменше втрат серед особового складу.

«Наприклад, Михайло Забродський – це просто геній військової тактики. Я бачив як він під Степанівкою, не маючи нормальних засобів зв’язку, командуючи по мобільних телефонах, які перехоплюються, керував боєм як віртуозний піаніст », –  запевнив Ярош.

Він також переконаний, що у Міністерстві оборони мають працювати не генерали-корупціонери та зрадники, а прості волонтери, які добре знають потреби військових, зокрема у зоні АТО.

«Мінообори – це не є орган, який командує військами, це орган, який забезпечує війська, а найкраще про потреби вояків знають якраз волонтери, – каже Ярош, – і ефективніше буде поставити їх у керівництво ніж залишати на місцях оцих генералів-зрадників та корупціонерів  і сподіватись, що все зрушиться з місця».

Дмитро Ярош також розповів, що на сто відсотків його бригади у зоні АТО забезпечують саме волонтерські організації, а олігархів, які б охоче забезпечували військо серед них немає.

«На війну я готовий брати гроші у будь-кого, ніякого гріха я в цьому не бачу, але досі, наприклад, нас абсолютно всім забезпечують волонтери, як з України так і з-за кордону: завдяки їм ми маємо чим воювати, а олігархів у волонтерському русі я щось не бачив», – заяви лідер «Правого сектора».

Архіви