На Заході проголосує 75% виборців, на Сході – менше 50%, – соціолог

Керівник фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов прогнозує, що явка на виборах до парламенту 28 жовтня на Заході України становитиме близько 75% населення, натомість на Сході країни може бути меншою 50%. Про це він сказав 10 жовтня на прес-конференції.

«З одного боку очікується висока явка на Львівщині, з іншого – багато людей не визначились, за кого голосувати. Категорично не підуть на вибори 5-6% населення. Інша річ, що близько 10% в нас – це люди, які перебувають постійно на заробітках: одні повертаються, інші їдуть. Це приблизно 10% виборців… Тому, я вважаю, фізично не прийде голосувати 15-16%», – каже Подгорнов.

Якщо вірити соціології, додає експерт, точно прийде голосувати 60% опитаних на Львівщині. 20% – вагаються, «скоріше прийдуть, ніж ні».

«Реально явка в західній Україні буде 75%. 67-60% – в середньому по Україні… На Сході вона очікується менше 50%. Саме за рахунок цього «Свобода» очікує подолати п’ятивідсотковий бар’єр у Раду», – сказав Володимир Подгорнов.

Як інформував ZAXID.NET, директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна вважає, що на цьогорічних парламентських виборах явка виборців буде від 60 до 70%.

Архіви