На українському боці воюють ультрас ФК «Шахтар», – політолог зі Львова

На нашому, українському боці на фронті воюються ультраси футбольного клубу «Шахтар», члени політичних партій, доктори наук, викладачі з університетів. І всі ці люди – з того регіону, в якому зараз ведуться бої.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Сумами на тему: «Захист від російської інформаційної окупації: як його організувати в Україні та в регіонах?» повідомив  політолог з Донецька Станіслав Федорчук.

– Вони ображаються, що на них наші медіа не звертають увагу. Чому про людину, яка народилася в Луганську чи Донецьку і відвойовує свою територію – жодного слова згадки нема? – каже він.

Утім, за його словами, ми досі своїй армії не пояснили, за що ж ми воюємо.

– У кожного з тих, з ким я спілкуюся, – своя мотивація. Хтось вважає, що це стосується його особисто. Хтось воює тому, що загинули близькі йому люди. Хтось воює, тому що його викликали до військомату, – каже Станіслав Федорчук.

На його думку, це провина не військових, вищого керівництва, яке дотепер повномасштабну війну називає словом "АТО" і створює вигляд, що йдеться про якийсь локальний конфлікт.

Архіви