На стадіоні «Арена-Львів» та всіх залізничних вокзалах Західної України –посилена охорона

Був випадок, коли впродовж дня надійшли два дзвінки на номер 102 з інформацією, що стадіон «Арена-Львів» заміновано. Всі працівники були евакуйовані дуже швидко, в лічені хвилини, все було перевірено, нічого не знайшли. Це було в день, коли ніяких публічних заходів на стадіоні не було.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Харковом на тему: «Сценарії розвитку агресії  Російської Федерації в Харкові і Львові. Як їм запобігти?» повідомив директор стадіону «Арена-Львів» Денис Ринський.

Загалом телефонні «мінери» полюбляють повідомляти про замінування крупних об’єктів. Тому їм приділяють особливу увагу.

За словами Дениса Ринського, на великих заходах на стадіоні працюють до тисячі працівників міліції як по зовнішньому, так і по внутрішньому периметру. Є також система відеонагляду і працівники безпеки мають можливість побачити всіх і кожного, розпізнати цих людей. Коли ж заходів немає, то є служба безпеки, яка охороняє ці об’єкти.

Також посилена увага зараз до залізниці. За словами, начальника управління УМВС на Львівській залізниці Володимира Дитюка, їхній підрозділ забезпечує безпеку залізниці в Закарпатті, Чернівцях, Тернополі, Франківську, Рівному та Львові.

– З кінця липня запровадили роботу фільтраційних пунктів. Значно збільшилися кількість патрульних на вокзалах. Робота фільтраційних груп дає свої результати: ми перевірили понад 10 тисяч осіб. Особливо це стосується осіб, які прибувають потягами східного напрямку. Особлива увага напрямку – Маріупіль-Львів, а також симферопольському, харківському, запорізькому. Осіб, які викликають підозри, мають великі пакунки, перевіряють на перевезення зброї, тому що її зараз є дуже багато у незаконному оббігу, – каже Володимир Дитюк.

За його словами, вже є затримані у Львові, Франківську та Тернополі: у цих людей вилучили  велику кількість зброї: і гранати, і патрони, і ножі. Крім того, знайдено 57 осіб, які були в розшуку.

Архіви