На посаду директора Львівської філармонії є один претендент

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади генерального директора комунального закладу Львівської облради «Львівська обласна філармонія».

Документи слід подавати до 13 лютого. Проте дотепер на конкурс не надійшло жодної заявки.

Про це сьогодні, 2 лютого, під час прес-зустрічі на тему: «Вибори 28 лютого генерального директора Львівської обласної філармонії», повідомив  генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп.

– Згідно з новим законом про перехід на контрактну систему всього музично-артистичного складу, весь персонал філармонії вже переведений на контракти. А я – ще ні, – наголосив він.
Володимир Сивохіп сказав, що він 26 років тому вперше ввійшов у будинок філармонії.

– І я 26-и років тут живу. Про мене говорять, що я першим заходжу в цей будинок і останнім виходжу. Але часом я там і жив, коли не мав де жити. 15 років я прожив тут на третьому поверсі, в кабінеті секретаря Спілки композиторів Львівського відділення. У дев’яності роки це була дуже вагома посада, майже як перший секретар райкому, тільки в музиці, – говорить генеральний директор філармонії.

За його словами, останнім часом у Львові ходили чутки, що він обійме посаду директора Львівського національного академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької. Адже на посаді директора філармонії він замінив нині чинного директора оперного театру Тадея Едера.

– Тиждень тому в нас були збори, і колектив філармонії запитав мене прямо, чи я претендую на посаду директора оперного. Я відповів – ні, я залишаюся з вами, – каже Володимир Сивохіп. І додає, що щойно він прийняв та озвучив рішення в понеділок, 6 лютого, подати документи на конкурс на посаду генерального директора Львівської обласної філармонії.

Архіви