На одній з дільниць у Львові вибори можуть визнати недійсними – “ОПОРА”

На одній із виборчих дільниць у Львові на вулиці Патона одна із політичних сил проводила експеримент з влаштування «каруселей».

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі повідомив політолог, довготерміновий спостерігач ГМ "ОПОРА" у Львівській області Тарас Радь.

– Одна політична сила провела слідчий експеримент, попередньо повідомивши поліцію. Суть цього експерименту, за їхніми словами, такий: начебто видають бюлетень особі, яка не є в списках, але в якої біля фото в паспорті є літера П, – каже він.

За його словами, зараз на дільниці є багато правоохоронців, які з’ясовують, що сталося.

– Експеримент не доведений до кінця. Ті, хто проводили цей експеримент, стверджують, що він вдалий і звинувачують у цій каруселі іншу політичну силу, – каже Тарас Радь.

За його словами, на цій дільниці можуть визнати вибори такими, що не відбулися. Але це не є підставою зняти цю партію з виборів.

Нагадаємо, що сьогодні у марафоні начальник патрульної служби Львова Юрій Зозуля повідомив, що у Франківському районі має місце інцидент, куди залучили патрульних поліцейських, які зараз охороняють дільницю і ці скриньки.

Архіви