На місцевих виборах на Львівщині 80% набере національно-демократичний табір, але у багатьох радах з’явиться ПР

На наступних місцевих виборах на Львівщині близько 80% отримають ті політичні сили, які відносять себе до національно-демократичного табору. У багатьох місцевих радах з’явиться Партія регіонів, бо завжди є люди, які голосують за владу. Таку думку сьогодні, 25 травня, на прес-конференції висловив голова правління ЛОГО «КВУ» Роман Кошовий.

Він припустив, що свої позиції посилить «Свобода», а позиції інших політичних сил можуть дещо послабитися у зв’язку з тим, що прийдуть технологічні проекти.

Кошовий сподівається, що Верховна Рада таки затвердить дату проведення місцевих виборів – 31 жовтня. За його словами, головне питання, навколо йдуть торги, – це за якою системою будуть проведені ці вибори.

«Пропорційна система може бути в обласних і районних радах, але на місцях ми однозначно виступаємо за те, щоб була повністю мажоритарна система», – наголосив Роман Кошовий.

На його думку, місцеві вибори, скоріше за все, будуть технологічними. Тобто дуже багато нових громадсько-політичних проектів постараються знайти якийсь невеликий базис напередодні національних виборів.

Кошовий зазначив, що перенесення і невизначеність з датою місцевих виборів навряд чи негативно вплине на явку виборців.

Архіви