На «Львівсільмаші» звільняють не лише пенсіонерів, — профспілка

Скорочення на «Львівсільмаші» зачепило також і звичайних робітників, а не лише пенсіонерів та апарат управління.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова вільної профспілки Всеукраїнського профспілкового вільного об’єднання солідарних трудівників, помічник голови правління з фінансових і юридичних питань «Львівсільмашу» Петро Онищак. 

«Вивільняються не тільки пенсіонери, технічні працівники, але й звичайні працівники — токарі, слюсарі-інструментальники, ремонтники», — сказав Онищак. 

«Ну, тобто вкрай потрібні для підприємства працівники», — додав він. 

На його думку, значне скорочення працівників може свідчити, що нові власники готують підприємство до ліквідації. 

«Сьогоднішнє керівництво заводу — це ті самі рейдери», — підкреслив Онищак. 

Водночас на уточнююче запитання журналістів, чи отримувала профспілка письмові скарги від звільнених працівників, голова профспілки відповів, що ні. За його словами, це через те, що керівництво «Львівсільмашу» заохотило працівників до звільнення викупом їхніх акцій «Львівсільмашу». 

Як повідомляв «Вголос», завод «Львівсільмаш» скорочує 140 працівників, що складає більш ніж третину загальної кількості працівників підприємства. По словам голови правління Петра Сабашука, під звільнення насамперед підпадуть працівники апарату управління, бухгалтери, комірники, запевнивши, що працівників основних цехів воно не зачепить. Сабашук також підкреслив, що 70% тих, кого звільняють, є пенсіонерами.

Вголос

Архіви