На Львівщині відкриють перший табір толерантності для дітей з різних соціальних груп

19 листопада 2010 року о 15.00 відбудеться прес-тур в селище Брюховичі (готель «Валентина», вул.Ясна,7) з нагоди урочистого відкриття триденного спеціалізованого табору для дітей з різних соціальних груп та різних форм сімейного виховання (діти з родин, усиновлені, з обмеженими можливостями, діти-біженці, сироти). Упродовж трьох днів роботи табору в ігровій формі дітей навчатимуть їхнім правам, толерантному ставленню один до одного та поводженню без жорстокості. Такі різні групи дітей поєднуються вперше у навчальному таборі  з нагоди підписання Конвенції з прав дітей.

Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що Україна посідає 5 місце в Європі за рівнем насильства серед молоді

 

Перед відкриттям відбудеться прес-конференція, на якій представники Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і  Представництва ЄС в Україні окреслять пріоритети політики з підтримки сімей та протидії насильству серед дітей.

Табори толерантності розпочнуть свою роботу одночасно в п’яти регіонах та спрямовані на соціалізацію: діти навчатимуться жити, грати та обговорювати теми за допомогою творчих заходів: театральні вистави, творча майстерня, відео- та фоторепортажі, малювання, лекції та дискусії. У кожному таборі візьмуть участь по 25 дітей 14-16 років, які представляють 5 різних соціальних груп. Після завершення табору діти стануть тренерами з прав дітей для своїх однолітків.

Захід відбувається в рамках проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», Школи рівних можливостей, та за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Під час візиту до табору журналісти зможуть взяти коментарі у представників Міністерства, організаторів табору, дітей та батьків, взяти участь у навчальних іграх.

УЧАСТЬ ПРЕСИ – ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ АКРЕДИТАЦІЄЮ.

Прохання акредитуватися до 18:00 18 листопада 2010 року за тел/факс: 235-77-90, 067-670-77-30,

e-mail: pressclub@pressclub.lviv.ua

У заявці слід вказати: ПІБ, назву ЗМІ, посаду, номер моб. телефону, адресу ел.пошти.

Для журналістів буде організовано транспорт. Про місце виїзду автобусу повідомимо додатково.

 

Архіви