На Львівщині проти міліціонерів порушено 11 кримінальних справ

За перше півріччя 2012 року у Львівській області було порушено 11 кримінальних справ щодо працівників міліції, з яких 4 скеровано до суду, повідомив 31 жовтня на брифінгу керівник медіа-проектів Львівського прес-клубу Роман Шостак, посилаючись на відповідь прокуратури Львівської області на інформаційний запит.

У 2011 році, за його словами, кримінальних справ було загалом порушено 12. За ст. 365 ККУ (перевищення влади або службових повноважень) порушено одну кримінальну справу 2011 року, а у першому півріччі 2012 року – 5.

Від липня 2011 року до січня 2012 року органи обласної прокуратури порушили 8 справ щодо працівників міліції за злочини, пов’язані зі корупцією, які скеровано до суду; цього року таких кримінальних справ порушено 4 (3 скеровано до суду, по одній триває розслідування).

Також, посилаючись на відповідь на інформаційний запит, Роман Шостак повідомив, що суди торік прийняли 12 обвинувальних вироків у справах, порушених проти працівників міліції.

Як інформував ZAXID.NET, 27 вересня у м. Червоноград Львівської області звільнено двох міліціонерів за дискредитацію звання працівника міліції.

Нагадаємо також, що за перше півріччя 2012 року на Львівщині до дисциплінарної відповідальностіпритягнуто 77 працівників податкової служби.

Архіви