На Львівщині продано лише 3 264 нових авто, курс – на Польщу

Цього року мешканці Львівщини придбали 3 264 нових автомобілі. Про це у відповіді на запит Львівського прес-клубу повідомив перший заступник начальника ГУМВС України у Львівській області В. Кундик.

«Кількість зареєстрованих на території Львівської області нових автомобілів (придбаних в автосалонах) у 2011, 2012 і 2013 роках – 13906, відповідно у:

2011 році – 4105;

2012 році – 6537;

2013 році – 3264»,- йдеться у відповіді на запит.

Загалом, за повідомленням ГУМВСУ, у Львівської області автомобілів зареєстровано понад 452 000 автомобілів. Ці дані, наголошують в УМВСУ у Львівській області, мають оперативний характер і не є статистичною інформацією.

За інформацією польських ЗМІ, останнім часом окреслилася тенденція до придбання і реєстрації українцями автомобілів у сусідній Польщі. Це і дешевше, і безпечніше.
Dziennik Gazeta Prawna пише, що автомобілі з польських салонів також активно купують громадяни інших держав Європейського Союзу, в першу чергу, Німеччини. За даними газети, така покупка їм виходить дешевше, ніж в німецьких салонах, завдяки послабленню національної польської валюти – злотого. Окремі марки нових авто в салонах у Польщі можна купити на 5 тисяч євро дешевше, ніж в Німеччині.

За даними польського МВС, за останній рік кількість українців, котрі були співвласниками зареєстрованих у Польщі автомобілів, зросла утричі – до майже 10 тисяч осіб.

Архіви