На Львівщині найліпше – відпочивати, найгірше – займатися підприємництвом, – соціологія

Мешканці Львівщини найліпше оцінили рівень можливість відпочивати та проводити дозвілля, а також знайти роботу. Найгірше – займатися підприємництвом.

Про це сьогодні, 17 грудня, на прес-конференції "Представлення результатів масштабного соціологічного опитування, проведеного у листопаді-грудні 2018 р. у Львівській області, в рамках загальноукраїнського проекту "Портрети регіонів", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович. 

– Можливості відпочинку та досягнення успіху відносно вище оцінюють мешканці обласного центру, знайти роботу і зайнятися підприємництвом – мешканцями Львова і малих міст, безпеки – у селах. Молодші та більш заможніші респонденти вище оцінюють рівень усіх можливостей, аніж старші та бідніші,- каже Олексій Антипович. 

За словами соціолога, 7-9% бачать високий економічний потенціал розвитку України, області та свого міста чи села у найближчі 5-10 років. Більше 40% оцінюють його на середньому рівні. Більше третини бачать низький потенціал, а 6-9% взагалі не бачать жодних можливостей для економічного зростання як в Україні, так і на місцях. Ліпше оцінюють потенціал росту мешканці обласного центру та молодші люди. 

Довідка

Соціологічна група «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада до 7 грудня 2018 року опитала мешканців Львівської області. Загалом у дослідженні за методом особистого інтерв’ю взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

Архіви