На Львівщині найбільше не довіряють Азарову, а найбільше довіряють – Яценюку

Найменше населення Львівщини довіряє Президенту України Віктору Януковичу: 85,1% тих, хто не довіряє проти 5,6% тих, хто довіряє. Голові Верховної Ради Володимиру Литвину не довіряє 77,7% , а довіряє лише 3,1%. Прем’ єру Миколі Азарову не довіряє 85,9%, а довіряє – тільки 3,2%. Про це сьогодні, 8 грудня, на прес-конференції у Прес-клубі повідомив соціолог Володимир Подгорнов.

На кінець листопада найбільшу довіру серед мешканців Львівщини отримали А. Яценюк (45,2%),В.Кличко(42,5%), Ю.Тимошенко (38,1%) і О. Тягнибок (36,6%).

Довідка.

Терміни проведення польового етапу дослідження— 10-25 листопада 2011 року. Генеральною сукупністю дослідження було населення Львівської області віком від 18 років і старші. Обсяг вибіркової сукупності становив 1200 респондентів. Вибіркова сукупність відображає генеральну сукупність за такими основними соцiально-демогpафiчними показниками як: вік, стать та освіта. Для збору інформації застосовувалось стандартизоване інтерв’ю “обличчям до обличчя” в оселі респондента. Помилка репрезентативності дослідженнястановить +/- 2,2%

Архіви