На Львівщині досі працюють «смотрящі» режиму Януковича – Васюник

Хоча режим Янукович повалено, але його «смотрящі» у Львівській області працюють й досі. Про це сьогодні під час круглого столу заявив народний депутат Ігор Васюник, інформує кореспондент «Вголосу».

«Ганьба тому, що інститут «смотрящих» у Львівській області збережений. Не важливо, «смотрящі» це від Саші Януковича, Хомутинніка, Колеснікова, чи від будь-якого іншого представника колишньої бандитської злочинно-олігархічної влади. А у Львові є «смотрящі» і від Бойка і від всіх інших кланів, які були присутні у попередній владі і які є зараз у парламенті», – зазначив Васюник.

Він розповів, що у Львові також діяли схеми олігарха Сергія Курченка. Сьогодні ці факти в рамках кримінального провадження розслідує прокуратура.

«Проводиться розслідування, і є інформація, що схеми Курченка доходили й до Львова», – наголосив депутат.

У свою чергу, громадські організації висловили збентеження тим, що стратегічними підприємствами області досі керують ставленики попередньої влади, які покривають напрацьовані десятиліттями схеми відмивання грошей.

«Системних змін немає. Всі люди, які були призначені режимом Януковича, і далі працюють. Режим «смотрящих» працює і скеровує фінансові покоти, за які фінансують сепаратисти на Сході», – заявляють активісти.

Архіви