На Львівщині “Батьківщина” піде на вибори з Рухом

16 жовтня у Львові нардеп, голова Народного Руху України Борис Тарасюк заявив, що НРУ відкриває свої виборчі списки до Львівської міської та обласної рад для членів «Батьківщини».

Для оголошення такої заяви до Львова на прес-конференцію сьогодні також прибули заступник голови НРУ Василь Куйбіда, голова Львівської крайової організації НРУ Андрій Корнат, нардеп від БЮТ Андрій Шкіль, нардеп від БЮТ Володимир Яворівський, голова ЛОПО ВО "Батьківщина" Роман Ілик.

Борис Тарасюк поінформував: "Причина нашого перебування сьогодні у Львові полягає у тому, аби зібратися разом і звернутися до львів’ян. Те, що відбувається напередодні вибрів до органів місцевого самоврядування, не може залишати українців байдужими".

Він наголосив, що відбувається наступ на все українське.

"Специфіка цих виборів тут у Львові і на Львівщині полягає у тому, що влада застосувала те, що ніколи не застосовувала, – зняла цілу обласну організацію "Батьківщини" з реєстрації на виборах. Ми, рухівці, які завжди мали "Батьківщину" і БЮТ за своїх партнерів, не можемо залишатися осторонь. Тому ми запропонували підставити своє плече нашим партнерам і відкрили списки на виборах до Львівської обласної та міської рад для наших побратимів з "Батьківщини", справжньої "Батьківщини", а не псевдо-"Батьківщини", яку створила влада", – сказав Тарасюк.

Він висловив сподівання, що на цих виборах "особливо мешканці Львова та області виявлять притаманні їм почуття патріотизму та любові до України".

"Вчора я повернувся з Одеси, яка відома своєю любов’ю до жартів. Там міська ТВК прийняла рішення про зняття міської організації НРУ з реєстрації через те, що партія "Право і справедливість" подала не такі документи. Це називається збочення логічне, коли говорять, що в городі бузина, а в Києві – дядько. Якась партія, яка не існує, подала неправильно документи, тому треба зняти з реєстрації міську організацію НРУ", – розповів Тарасюк.

Він назвав таку ситуацію асбусрдом і додав: "Це випадки не поодинокі, вони відбуваються по всій Україні, вони не випадкові, а системні. Системність полягає в тому, що влада хоче звести авторитарну вертикаль і поширити її на органи місцевого самоврядування".

Борис Тарасюк наголосив, що на Львівщині також є сателіти Партії регіонів, які називають себе опозиційними демократичними силами. Відтак, закликав голосувати за НРУ, ПРП та тих представників "Батьківщини", які підуть на вибори від його партії.

 14 жовтня звилась інформація, що згідно з рішенням Президії Політради ВО "Батьківщина" за підписом лідера партії Юлії Тимошенко, Львівську міську організацію ВО "Батьківщина" ліквідовано за порушення Статуту.

Водночас Денькович не визнає легітимним рішення партійної конференції, під час якої його повторно було виключено із партії. Про це народний депутат України заявив під час прес-конференції у Львові. Він наголосив, що має намір ще раз скликати усіх голів парторганізації на Львівщині.

15 жовтня під час прес-конференції у Львові народний депутат України Іван Денькович продемонстрував журналістам свідоцтво про реєстрацію ЛОО ВО "Батьківщина" та печатку голови парторганізації.

Крім того, Денькович запевняє, що на сьогодні ЛОО ВО "Батьківина" повністю готова до виборів у Львові та області.

Архіви