На «Львів ТБ» стартує соціальний реаліті-проект «Міс Львів». Кошти підуть в АТО

У Львові стартує кастинг на перший соціальний телепроект  в інтерактивному форматі  «Міс Львів»,  участь в якому можуть взяти дівчата з усієї Львівщини.

Уперше в історії проведення конкурсів краси – соціальний телепроект, в якому переможницю обиратимуть народним голосуванням телеглядачі, а не члени журі. 

За задумом організаторів проекту, дванадцять красунь віком від 16 до 24 років упродовж семи серій демонструватимуть телеглядачам не тільки свою вроду, але й особисті якості. Дівчата пройдуть інтелектуальні та психологічні випробовування, а також будуть оцінені їх вольові та моральні якості. Головну красуню міста визначатимуть  за допомогою sms та дзвінків на короткий номер.

Усі зібрані під час проекту кошти будуть спрямовані на потреби бійців АТО.  Крім того, кожна з фіналісток буде реалізовувати під час реаліті-шоу власний соціальний проект.

Визначатимуть 12 фіналісток для участі в телепроекті компетентні експерти, серед яких – відомі дизайнери, продюсери, діячі мистецтв та інших компетентних в галузі краси та моди осіб. Загалом, з досвіду, організатори очікують отримати від ста анкет і більше.

Вимоги до дівчат не надто суворі: бути не молодшою за 16 років та не старшою за 24, бути незаміжньою та мати велике бажання показати себе. 

Шість фіналісток телепроекту отримають право представляти Україну на міжнародних конкурсах краси «Miss Europe world 2015», «Miss Universal Peas & Humanity Pageant 2015», «Miss Supertalent Season 6 USA» та «Miss Multivesse Super Mode & Beauty Queen».

«Хоча конкурс називається «Міс Львів», але заявки ми приймаємо від усіх красунь з області», – каже Володимир Місяйло, виконавчий директор телепроекту.

Зйомки реаліті-серіалу планують розпочати  у липні. Прем’єру  заплановано на вересень. Боротьба за голоси глядачів точитеметься щовихідних в прайм-тайм телеканалу «Львів ТБ». Фінал реаліті-шоу «Міс Львів» демонструватимуть у прямому ефірі.

Увесь цей час дівчатам заборонять розголошувати таємниці зйомок. Їм також буде заборонено користуватися фотоапаратами та мобільними телефонами з фотокамерами на знімальних майданчиках. Усі ці заходи спрямовані на те, щоб зберегти інтригу.

Втілювати цей телепроект зголосилася телекомпанія «Львів ТБ». За словами заступника директора телекомпанії «Львів ТБ» Іванни Савченко, вони погодилися на створення та супроводження цього проекту, оскільки вважають його унікальним.

«Цей проект є дуже актуальним на сьогодні. Адже конкурс краси – це не просто демонстрація гарного тіла та зовнішності. Цей проект позиціонує жінку як високодуховну особу, опору для багатьох. У нашій країні в цей складний час просто необхідно створювати проекти, щоб підтримувати та підбадьорювати наших чоловіків. Потрібно, щоб  чоловіки, які нас зараз захищають, знали, що їх вдома чекають і допомагають», – каже вона.

Крім того, Іванна Савченко зауважила, що сучасна українка здатна не тільки чекати й любити. Але й стати волонтером, а в разі необхідності – взяти до рук зброю.

Для того, щоби стати учасницею реаліті-шоу «Міс Львів», потрібно надіслати анкету на електронну пошту [email protected] . Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 098 747 22 06.

Архіви