На ключові посади в Україні поставлені московити у вишиваних сорочках, – політик у Львові

Якщо команда Президента не знайде нормальних шляхів вирішення питання, то ситуацію врятує запровадження військового стану.

Про це сьогодні, 10 квітня, під час дискусії у Львівському прес-клубі на тему: «Чому 21 квітня треба голосувати за…?»,  заявив голова ЛКО УРП Володимир Будулич.

– Можливий варіант збурення ситуації на сході України. Вб’ють декілька десятків українських військових. І запровадять військовий стан на два, три чи п’ять років, – вважає він.

За його словами, Петро Порошенко наробив багато дурниць у кадрових питаннях.

– На всі ключові посади в Україні поставлені московити. Але – у вишиваних сорочках. На базарі вже неможливо купити вишивані сорочки, бо вже всі розкупили і рвуть собі на грудях, стверджуючи, що вони – націоналісти. А якби в нас були в державі справжні націоналісти, то вороги би себе так не поводили. Їх би вже давно відстріляли та знищили, – каже Володимир Будулич.

А Європі, на його думку, байдуже, що діється в Україні. Їй потрібен ринок збуту. 

– Якщо Президент того не врахує, якщо не змінить кадрову політику, якщо не пожене тих московитів, то буде біда. Бо то диво-дивнеє, коли Україна веде війну з Росією, а в Кабінеті Міністрів та Адміністрації Президента всі розмовляють російською мовою, мовою окупанта! – обурюється голова ЛКО УРП. 

Архіви