На художника Юрка Коха у Львові двічі нападали ветерани війни на сході

Художник Юрко Кох розповів, що одним із найбільших недоліків Львова є хамство. Про це він говорив під час відеопрограми «Неформальна приміряльня»: кому найліпше пасуватиме мантія мера Львова-2020?».

– У Львові я весь час чую лайку, бачу плювання на вулиці. Біля мене є прокуратура. Коли я проходжу повз прокурору, не помічаючи перехожих, розмовляють на серйозні теми і плюють на землю. А я, як художник, сприймаю світ очима, – пояснює Юрко Кох.

Ще однією проблемою, на його думку, є те, що львів’яни, вигулюючи собак,  не прибирають за ними.

– Коли я запитую, чи так складно прибирати за собакою, у відповідь чую: «Да, у мєня собачка маленькая такая». А ви помножте всі ті відходи на 365 днів і уявіть, що все це перед вашою брамою. Якщо ці прості речі перебороти, ми мали би зовсім інших людей в місті. Але це зробити неможливо, бо той поліцейський, який мав би оштрафувати за порушення, піде після роботи до бару і буде поводитися точно так само, – обурюється митець.

Також Юрко Кох згадує, що концерти, фестивалі, свята не дають нормально жити і працювати тим, чиї домівки розташовані поруч.

– Я запросив би тих, хто це організовує, до себе. Нехай сидять стільки часу, скільки триває цей гуркіт, дим тощо. Львів перестав бути містом-фортецею і твердого духу. Не можна все віддавати на ресторани і забувати про галереї. У маленькому польському місті Казімеж-Дольний, де населення – менше 100 людей, є 40 галерей, – зауважує художник.

За словами Юрка Коха, за два роки на нього вже двічі нападали ветерани війни на сході.

– Перший мене ледь не вбив із криками «Я воював». Я встиг утекти й закрити двері. Цього року в черзі на пошті інший вдарив кулаком межи очі і побіг. Мені назвали його прізвище, і я двічі писав заяву в поліцію, бо ніякої роботи не проводили. Мені відповіли, що він мене не вбив і в мене немає черепно-мозкової травми, – згадує Юрко Кох.

Нагадаємо, в 1-му випуску відеопрограми Теодор Дяків розповів, що має дві папки компромату – на Садового і Синютку.

Приватний льотчик і підприємець Геннадій Хазан побажав Львову міського голову аля-Кернес.

Екссекретар ЛМР пояснив, що безкоштовний громадський транспорт – це, коли в одному місці візьмуть, а в інше перекладуть. 

А промоменеджерка Галина Гузьо вважає, що вибори міського голови Львова будуть без вибору.

і побіг. Мені назвали його прізвище, і я двічі писав заяву в поліцію, бо ніякої роботи не проводили. Мені відповіли, що він мене не вбив і в мене немає черепно-мозкової травми, – згадує Юрко Кох.

Нагадаємо, в 1-му випуску відеопрограми Теодор Дяків розповів, що має дві папки компромату – на Садового і Синютку.

Приватний льотчик і підприємець Геннадій Хазан побажав Львову міського голову аля-Кернес.

А екссекретар ЛМР пояснив, що безкоштовний громадський транспорт – це, коли в одному місці візьмуть, а в інше перекладуть. 

 

Архіви