На «гарячу лінію» надходять подяки за вибори на Львівщині

На «гарячу лінію» правозахисної організації «Твоє право», яка спостерігає за виборами та фіксує різні порушення, замість скарг надходять подяки.

Про це під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомив юрист вищезгаданої організації Андрій Гнида.

За його словами, було багато дзвінків, під час яких люди повідомляли, що їх внесли в списки виборців або після воєвиявлення просто казали, що проголосували без проблем.

– Мабуть громадяни вважають, що треба повідомляти не тільки про погане, але й про хороше, – зробив припущення Андрій Гнида.

Але, ситуація не є настільки райдужною. Так, у місті Миколаєві Львівської області, де разом з Президентом, обирають і міського голову, на одній із дільниць виборча комісія видала бюлетені для голосування за мера і не видала – для голосування за Президента.

– Громадяни чомусь були внесені до одного списку, і не внесені в інший. Чому так сталося, зараз з’ясовують спостерігачі та члени комісії, – каже юрист.

На його думку, така ситуація виникла тому, що на цій дільниці більшу увагу приділили саме виборам мера і випустили з уваги вибори Президента.

Архіви