На етнофестивалі «Підкамінь» можна й одружитися

Фестиваль «Підкамінь» продовжує традицію одруження закоханих! Третій рік поспіль молодята їдуть на «Підкамінь», щоб поєднати свої серця у шлюбі.

Традицію започаткував Олександр Солонтай, громадський активіст із Закарпаття, який на сцені фестивалю одружився з коханою Олесею.

«Коли чоловік запропонував мені одружитись на фестивалі, це було справжньою несподіванкою. Мені дуже подобається атмосфера свята, театру й сцени, тому я із задоволенням погодилась і підтримала цю чудову ідею. Ми хотіли запросити усіх наших друзів до себе на весілля – і це нам вдалось! Ми зробили великий празник для всіх!», – ділиться приємними спогадами про своє весілля Олеся Солонтай.

Щоб стати на весільний рушничок з коханими на «Підкамені», варто поспішити із заявою. Відповідно до українського законодавства, останній день подання відповідної заяви до селищної ради с. Підкамінь – 18 червня.

Додаємо контакти секретаря селищної ради: п. Леся Василівна, тел. (096) 477 78 91.

Окрім заяви, просимо закоханих повідомити про своє рішення на сторінці етнофестивалю «Підкамінь» у соціальній мережі Facebook (http://www.facebook.com/Pidkamin).

 

Архіви