На час Різдвяного ярмарку за оренду місця під будиночки Львову платять лише 15 тис. грн

Чотири роки поспіль дозвіл на організацію львівського Різдвяного ярмарку отримує одне підприємство – ТзОВ «Львівські ярмарки». За оренду 500 м кв у центрі міста, де розміщують дерев’яні будиночки, організатори платять місту лише 15 тисяч гривень.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР Андріян Гутник.

«Для мене це просто смішна ціна за оренду 500 м кв у центральній частині Львова. Але, крім того, «Львівські ярмарки» виділяють також 65 тисяч гривень на культурну програму на час Різдвяних свят», – зазначив Гутник.

«У міській раді стверджують, що ніхто більше не звертався за дозволом для проведення таких ярмарків. Але наскільки мені відомо, підприємці все-таки звертаються. Але їх відразу направляють у ТзОВ «Львівські ярмарки», де вони можуть орендувати дерев’яний будиночок площею 6 м кв за 11 тисяч гривень на місяць», – розповів Гутник.

Андріян Гутник зазначив, що попит на місця на Різдвяному ярмарку величезний. Підприємці починають орендувати будиночки за рік.

 

Архіви