На 117-му окрузі у Львові мандат “розігруватимуть” четверо кандидатів – Соскін

У 117-му виборчому окрузі Львова немає чіткого лідера виборчих перегонів.

Про це повідомив директор Інституту трансформації суспільства, кандидат у народні депутати у В/О №117 Олег Соскін під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Олег Соскін розповів, що Аналітичний відділ Інституту трансформації суспільства 5-9 жовтня провів соціологічне опитування. За результатами цього опитування, якби вибори до парламенту відбулися в жовтні, то 19,37% людей віддали б свої голоси за Ігоря Васюника, 16,06% проголосували б за Оксану Юринець, 11,59% – за Олега Соскіна, а 7,51% людей вибрали б Тараса Стецьківа. По 6% голосів виборців отримали б Мирослав Данилків та Оксана Волошин, по 3% – Олег Баран та Юрій Ткаченко, по 0,97% отримали б Світлана Куспись та Віталій Садовий.

«Бачимо, що в цьому окрузі немає чіткого лідера: є четвірка, і 28 жовтня саме вона розігруватиме між собою мандат», – наголосив Олег Соскін.

Також дослідження показало, що першим законом, який має прийняти об’єднана опозиція у новій Верховній Раді, є відміна мовного закону (40%). 35,23% опитаних сказали, що першочерговим для опозиції є закон про імпічмент президента, а 16,26% людей хочуть змін податкового законодавства.

На запитання про те, чи готові люди у випадку, якщо відбудуться фальсифікації виборів, взяти участь у акціях протесту, щоб захистити свій голос, 31% опитаних відповіли ствердно, а ще 29,6% сказали скоріше так.

«Бачимо, що 60% людей готові захищати свої голоси. Раніше такого не було. У настроях галичан зростає протестна активність, революційна дія», – сказав Олег Соскін.

Крім того, за результатами опитування, більше 20% виборців 117-го округу на виборах готові віддати свій голос за партію «Батьківщина», 17,55% проголосують за УДАР, 13,02% – за «Свободу», 9,72% – за Українську Національну Консервативну партію, 6,54% – за «Нашу Україну», 6,48% підтримають партію «Україна – вперед!».

Архіви