Михайло Брегін: Наступні вибори в Україні повинні проходити за новим виборчим законодавством


 Про це заявив 30 березня під час прес-конференції у Прес-клубі голова Львівської обласної організації Єдиного Центру Михайло Брегін. За словами пана Брегіна, пропорційна виборча система дискредитувала себе і тому необхідно якомога швидше внести зміни до виборчого законодавства.

 „З цією метою Єдиний Центр і розробив проект виборчого кодексу, який був представлений у Верховній Раді лідером партії Ігорем Крілем. Ми пропонуємо документ, який дасть можливість впорядкувати весь виборчий процес в Україні – президентські, парламентські та місцеві вибори, поверне відповідальність партій та депутатів перед виборцями, якісно покращить склад представницьких органів влади, зменшить рівень політичної корупції, усуне авторитарний стиль керівництва партіями. 

Єдиний Центр пропонує:

1. Зробити виборчі списки відкритими. Тоді виборці зможуть голосувати не тільки за політичну силу, але і за конкретного кандидата, який представлятиме партію в окрузі.

2. Заборонити іменні блоки на виборах..

3. Зняти обмеження на максимальний розмір виборчих фондів кандидатів, партій, їх місцевих організацій (блоків), що має вивести з тіні кошти, які партії витрачають на політичну рекламу та агітацію.

4. Обирати міських голів у два тури.  

5. Підвищити прохідний бар’єр для виборчих блоків.

Архіви