Ми зробили все для того, щоб перемогти, – Яценюк

Об’єднана опозиція зробила все для перемоги на парламентських виборах. Про це сьогодні, 24 жовтня, сказав лідер об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк під час прес-конференції у Львові.

Таким чином Арсеній Яценюк спростував тезу про те, що Об’єднана опозиція мала на меті програти ці парламентські вибори, аби не брати на себе відповідальність за політичну ситуацію в Україні.

Так лідер списку ВО "Батьківщина" наголосив, що опозиційні сили об’єднались, створили єдині виборчі штаби, об’їздили всі українські області для того, аби зустрітись з виборцями.

"Ми дуже достойно пройшли цю кампанію. Можливо, можна було краще, але краще – ворог доброго", – зазначив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар’єр для проходження в Раду – 5%), ще 225 – в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.

30 липня в Україні стартувала передвиборча кампанія виборів Верховної Ради.

Додамо, що ЦВК зареєструвала 87 політичних партій для участі у виборах (кандидатів 2 643). Окрім цього, ЦВК зареєструвала 2 641 особу-кандидата в депутати Верховної Ради по мажоритарних округах.

Детальніше про доходи, обіцянки, досьє та програми кандидатів-лідерів передвиборчих перегонів у Львівській області читайте у спецпроекті ZAXID.NET «Політичний ринг. Львівщина: бій за мажоритарні округи».

Архіви