Москаль “накапає” в Генпрокуратуру про порушення на Львівщині

Вже у понеділок Геннадій Москаль подасть до Генеральної прокуратури України заяву про факти масових порушень виборчого законодавства у Львівській області.Про це народний депутат заявив сьогодні під час прес-конференції у Львові, інформує кореспондент Вголосу.

«Зараз немає жодної кримінальної справи про порушення виборчого законодавства. Складається враження, що це найкращі вибори за 21 рік незалежності України», ?  зауважив Г.Москаль, коментуючи свої враження від зустрічей з виборцями у кількох районах області. Натомість, масовим явищем, на його думку, став підкуп виборців, порушення при формуванні дільничних комісій, зловживання службовим становищем провладних кандидатів. 

Представник опозиції також наголосив, що нині «МВС – озброєний загін Партії регіонів і тому вони не будуть втручатись і виявляти передвиборчі зловживання».

На думку Г.Москаля правоохоронні органи сьогодні чітко стоять на службі в однієї провладної сили. Для цього вони використовують усі методи, в т.ч. і штучно відкриваються оперативно-розшукові справи. А це, в свою чергу, дає можливість правоохоронцям офіційно вести зовнішнє спостереження за кандидатами від опозиції, негласно проникати в офіси, здійснювати люстрацію кореспонденції, електронної пошти, прослуховувати розмови. Такі факти зокрема зафіксовані в Хмельницькій, Чернівецькій та інших областях країни.

Архіви