Монтеккі і Капулетті від влади та опозиції – одна Сім’я – Ярослав Погарський

В Україні немає парламентаризму, а владні та опозиційні Монтеккі і Капулетті давно породичалися в одну владну Сім’ю. Так вважає голова політради партії «Вся Україна» Ярослав Погарський.

«Нинішня опозиція принципово нічим не відрізняється від нинішньої влади. Я би зацитував слова з останнього альбому Святослава Вакарчука: «І Монтеккі з Капулетті давно вже одна сім’я», – наголосив. у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» Ярослав Погарський.

«Сьогодні немає парламентаризму в країні і дискредитована система представницької демократії. Оскільки нинішня Верховна Рада. – далеко не є парламент. У ситуації, коли немає представницької демократії, народ український змушений вдаватися до таких форм волевиявлення, як народні бунти. Цю негативну енергію треба скерувати в конструктивне русло», – вважає Ярослав Погарський.

Треба дати громадянам дійовий механізм впливу на владу, вважає Я. Погарський. Це – системний трикутник, де є відповідальний виборець, який впливає на владу не один раз на п’ять років, а щодня. Відповідальний виборець формує відповідальних політиків, а вони здійснюють відповідальну політику.

Архіви