Молодь у Львові спивається, бо не має де займатися спортом, – Гінка

Спорт у Львові у занепаді, і, як наслідок, у занепаді молодь – вона спивається, бо не має куди ввечері податися.

Про це сьогодні, 12 жовтня, на прес-конференції заявив кандидат на посаду міського голови Львова від Українського демократичний альянсу за реформи («УДАР») Віталія Кличка Ярослав Гінка.

Він наголосив, що у Львові потрібно будувати соціальне житло для молодих сімей. Гінка зазначив, що воно дуже просто будується за кошти інвесторів, але коли приходить інвестор і хоче будувати будинок, то мусить занести хабар у міську раду.

«Так давайте просто не будемо брати ті гроші, зобов’яжемо депутатів не брати і подолаємо корупцію», – заявив він.

За його словами, кошти на будівництво соціального житла можна отримувати на відкритих аукціонах з продажу комунального майна за ринковими цінами. Але це житло не буде йде у власність молодої сім’ї.

«Буде мінімальна оренда на покриття комунальних витрат і обслуговування прибудинкових територій, а з часом ця молода сім’я зможе викупити цю квартиру чи будинок», – пояснив Гінка.

Він зазначив, що забудовники у Львові забудовують по пів-міста, але жодного дитячого садочка не збудували для тих людей, які там будуть мешкати, тому що вони сказали: «Ми Андрію Івановичу три мільйони заплатили кешом. Чому ми маємо ще щось будувати?»

«От про це треба говорити, а не дурити нас, як клоунів», – підкреслив Ярослав Гінка.

Крім того, він звернув увагу, що у Шевченківському районі досі не вирішена проблема каналізації. А депутати міської ради, більшість яких проживає у Франківському районі, лобіюють усі питання на користь свого району.

Гінка наголосив, що у Львові потрібно зайнятись спортивною галуззю. «Я не бачу проблеми збудувати 20-30 фітнес-центрів у Львові», – сказав він і додав, що можна також реконструювати спортивні комплекси кожного вишу, щоб студенти після навчання могли займатися спортом.

«Але це є політика держави – споювання нації. Нація має бути п’яна, нею легше керувати. Тоді не думають за флот чи за Бандеру, а думають за інші речі. Це є геноцид українців, а особливо молоді», – сказав він.

Архіви