«Міс Львів» стане відбірковим туром на один з трьох світових конкурсів

З 26 вересня у Львові на телеканалі Львів-ТБ (субота – 21:30, неділя – 19:00) стартувала трансляція соціального телепроекту «Міс Львів». Конкурс краси кардинально відрізняється від інших подібних проектів, де красуні традиційно змагаються за корону та почесний титул найвродливішої.

У реаліті-шоу переможницю вперше обиратимуть шляхом народного голосування за допомогою смс-повідомлень, без втручання журі.

У телепроекті «Міс Львів» змагаються дванадцять фіналісток, яких обрали на кастингу. Кожній дівчині присвоєно спеціальний код (від 01 до 12), який можна надсилати смс-повідомленням на короткий номер 7069 і в такий спосіб підтримати свою фаворитку. Також кожна конкурсантка має відкритий банківський рахунок, на який збирає кошти для  реалізації свого соціального проекту.

Конкурс краси у форматі реаліті-шоу завершиться наприкінці жовтня. Цього року «Міс Львів» стане відбірковим туром на один з трьох найпрестижніших світових конкурсів – «Miss International», що відбудеться в Токіо вже в 56-те. Одна із фіналісток отримає титул  «MISS INTERNATIONAL UKRAINE» з рук керівництва національного комітету «Miss International Ukraine» та представника конкурсу «Міс Світу» в Україні.

Архіви