Мінімальну пенсію отримують вісім із 12-ти мільйонів українців

Вісім мільйонів українських пенсіонерів отримують мінімальну пенсію на рівні 1312 гривень. Загалом же в Україні налічують 12 мільйонів пенсіонерів.

Про це сьогодні, 18 серпня, під час прес-конференції на тему: «Актуальні питання пенсійного реформування», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктор Степанюк

– Сучасний стан в галузі пенсійного забезпечення має низку суттєвих недоліків. Так, через дефіцит Пенсійного фонду, минулого року держава дотувала 145 млрд гривень. Також існує несправедливість в розмірі пенсії для тих, хто вийшов на пенсію десять років тому, порівняно з тими, хто виходить на пенсію зараз.

Через такі речі пенсійне реформування є на часі, – вважає він.

За словами заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Львівській області Галини Левицької, у Львівській області зараз  693 тисячам пенсіонерам в місяць виплачують 1,2 млрд грн. Серед них є 30 тисяч пенсіонерів силових відомств та 139 тисяч пенсіонерів, які ще працюють.

Тільки цього року Львівщина поповнилася 15 831 пенсіонерами. Середня величина пенсій – 1787 грн 54 коп. Цього року пенсіонерам вже підвищували пенсії. Середня величина підвищення склала близько 59 грн. З 1 жовтня ще 485 тисячам осіб підвищать пенсії у Львівській області.

Архіви