Міліція не має зауважень до велодоріжок у Львові, велосипедисти мають

Міліція Львівщини не виявила жодного факту порушення забудовниками будівництва велодоріжок у Львові. Про це у відповіді на запит Львівського прес-клубу повідомили у відділі ДАІ Львівського міського управління ГУ МВСУ у Львівській області.

У ДАІ також повідомили, що обладнання вулиць технічними засобами регулювання дорожного руху належить до компетенції власника вуличної мережі у цьому випадку Львівської міської ради.

Натомість більшість львівських роверистів незадоволені станом велодоріжок, їх розв’язками і маркуванням. Так у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» прокоментувала результати роботи Львівської міської ради з прокладання велодоріжок у Львові член Асоціації велосипедистів Львова Анастасія Судковська.

«Загальний ілюстрований план прокладання велодоріжок у Львові є, але він викликає дуже багато запитань. Як будуть зв’язані між собою радіально велодоріжки за межами центру? Є велодоріжки, які з’являються звідкись і йдуть у нікуди. Доріжки не маркують, і люди думають, що це новий хідничок або паркомісце»,- поділилася враженнями Анастасія Судковська.

Архіви