Мер Чернівців просить львів’ян підтримати їхніх «майдансерів»

Міський голова Чернівців Віталій Михайлішин приїхав до Львова зі зверненням до місцевих мешканців підтримати чернівецьку команду на проекті «Майданс». Про це він розповів сьогодні під час прес-конференції у Львові.

Так, 22 вересня в Києві відбудуться півфінальні змагання всеукраїнського проекту «Майданс». На жаль, серед конкурсантів вже не має львівської команди танцюристів.

Відтак, міський голова Чернівців звертається до львів’ян, підтримати своїх сусідів – танцюристів з Буковини.

«На жаль, не все вирішує сама постановка, багато що вирішує саме смс-голосуваня. Тому я звертаюся до вас, шановні львів’яни, підтримати ваших сусідів, команду з Чернівців смс-голосуванням, тримати кулаки за цих талановитих танцюристів», – зазначив В. Михайлішин.

За його словами, до Львова він приїхав не випадково, адже наші міста не лише зовнішньо схожі, а й громадяни з Чернівців та Львова близькі по духу. І якщо чернівецькі «майдансери» переможуть, то це буде спільна перемога усієї Західної України.

Крім того, В. Михайлішин, від імені чернівчан запевнив, що в усіх майбутніх проектах чи змаганнях вони обіцяють навзаєм підтримувати львів’ян.

Також мер Чернівців розповів, що в разі перемоги, чернівчани всі призові кошти (а це 1 млн. гривень) витратять на технічне облаштування Чернівецького національного університету.

Архіви