Майно фірм та підприємців країни-агресора треба конфіскувати – громадський діяч

Нова влада повинна визнати ЛНР та ДНР терористичними угруповуваннями, країну-агресора та прийняти закон, згідно з яким майно фірм та підприємців країни-агресора буде конфісковано.

Про це під час засідання на тему «Уроки виборів до Верховної Ради-2014: для переможців і переможених" заявив експерт та громадський діяч Володимир Квурт.

Експерт наголосив, що новий парламент повинен до нового року сформувати бюджет. А до цього часу мають бути внесені законопроекти про реформи, які вже мають декларувати зміни.

– Для нас це звучить скептично, але це треба очікувати і, навіть, робити. Бо іншої можливості зробити це не буде. Часу на розкачування абсолютно не буде. Коли на сході йде війна, торгуватися за якісь посади – це виглядає аморальним, – вважає громадський діяч.

Що стосується самої коаліційної угоди, то її важливий недолік в тому, що там не прописана відповідальність. На думку Володимира Квурта, це – не випадково. Коли не прописують відповідальність, то це означає, що така коаліція може довго не проіснувати: не буде крайніх, і ми ніколи не дізнаємося, хто провалив реформи та зміни в країні, на які очікує суспільство.

– Коаліаційна угода значно вихолощує ініціативу депутатів-учасників цієї угоди. У нас депутати 23 роки були латентними мародерами. Вони красиво, з хорошими гаслами, приходили до ВР, але потрапляючи до влади, кожен намагався реалізувати всю повноту влади у своїх корисних інтересах, – каже експерт.

На його думку, зараз влада повинна зробити те, що очікує суспільство: визнати ЛНР та ДНР терористичними угруповуваннями і будь яке сприяння цим організаціям повинно каратися позбавленням волі, посад та майна.

– Якщо це війна, то ми повинні визнати країну-агресора. Причетність до країни-агресора має аналогічну відповідальність. Це те, що стосується відповідальності за ситуацію, яка виникла в країні станом на 2013-2014 роки. Тобто, повинні відповідати очільники країни від Януковича і його поплічників, лідерів Партії регіонів. Тому потрібно приймати закон, згідно з яким майно фірм та підприємців країни-агресора буде конфісковано або на час агресії передано в скарбницю країни, – переконаний Володимир Квурт.

Архіви