Лише половина ОСББ Львова — діючі, — експерт

За кращими оцінками діє лише половина об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Львова. Про це повідомив на прес-конференції у Прес-клубі Андрій Бурий, керівник юридичного департаменту ГО "Ресурсний центр для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області".

Під час обговорення про механізми та способи захисту прав ОСББ у Львівській області пан Бурий розповів, що більша частина мешканців, навіть тих будинків, які входять до об’єднань, не знають, що таке ОСББ.

Андрій Бурий уточнив, що з 431 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків діючими є тільки половина. "І це за оптимістичними оцінками", — зауважив пан Бурий.

Він нагадав, що ОСББ має створюватися для того, щоб покращити стан будинку, зменшити вартість комунальних послуг для його мешканців. "А ті ОСББ, які діють довше, мають зосереджуувати свою діяльність ще й на енергозбереженні і ремонтах", — додав керівник юридичного департаменту ГО "Ресурсний центр для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області".

Архіви