Львів’яни профінансували Львівавтодор на 184 млн грн. А він працює в збиток, – правовий експерт (відео)

Комунальне підприємство “Львівавтодор”, який би мав забезпечувати паркування у Львові, не надає належного сервісу, працює в збиток і, часто, безпідставно виписує штрафи львів’янам, які утримують цю структуру.

Про це на пресконференції “Як захиститися від паркувального рекету у Львові?” заявив правовий експерт Ярослав Жукровський, пише Dailylviv.

“Комунальне підприємство “Львівавтодор”, який би мав забезпечувати паркування у Львові, – це структура, яка має штат з 300 працівників, з них фактично є 240 працівників. У штаті є лише один двірник, який може прибирати”,- сказав Ярослав Жукровський.

За його словами, у Львівавтодорі не заповнено 60 вакансій. Фонд оплати праці цього підприємства становить 34 млн грн. Якщо їх, за підрахунками експерта,  розділити за місяцями і на чисельність працівників, то отримаємо середню зарплату середньостатистичного працівника цього підприємства – 9 тис грн + економія від 60 незаповнених вакансій.

Ярослав Жукровський продовжує підрахунок.

“Коли подивимося на кількість майданчиків, які обслуговує Львівавтодор, то їх є 48 на 1 253 паркомісця. Коли ми поділимо суму, яка зароблена на оплату паркування за 2020 рік, а це – 16 млн грн – на кількість днів і на кількість відповідних паркомісць, то в нас вийде, що середньостатистичне одне паркомісце упродовж одного дня заробляє аж … 32 грн. А коли ми проаналізуємо, скільки торік було видатків на організацію паркування, то побачимо, що витрачено 6 млн грн на цю організацію паркувань”,- аналізує експерт.

Він нагадав, що в статутний фонд цього комунального підприємства з міського бюджету торік зайшло 184 млн грн.

“Тобто це підприємство є завідомо збитковим і чи є сенс з кишень платників податків фінансувати структуру, яка на себе не заробляє?- риторично запитує Ярослав Жукровський.

На його думку, теза про те, чи мають львів’яни платити за паркування, є хибною.

Архіви