Лікарі психдиспансерів пікетуватимуть Львівську облраду

Завтра, 18 вересня, під стіни Львівської обласної ради вийдуть лікарі Львівського дитячого психоневрологічного диспансеру та двох міських психоневрологічних диспансерів для дорослих, які обласна влада хоче реорганізувати. Тобто, медиків і пацієнтів виселити, а приміщення – продати.

Про це 17 вересня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила депутатка фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Парасковія Дворянин.

– Досі невідомо, за якими критеріями будуть реорганізовувати медичні заклади. Впродовж літа ми не дізналися нічого конкретного. Ні лікарям, ні батькам не дають відповідей – що буде з дитячим психдиспансером на вулиці Драгоманова та що буде з відділеннями на вулицях Коциловського та Ольги Басараб, – каже депутатка.

Дворянин нагадала, що дитячий диспансер розміщено в колишньому елітному панському маєтку, який обласна влада прагне вивільнити та продати. А дітей, які там лікуються, переведуть під нагляд Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

– Головний лікар цього центру розуміє, як він буде надавати допомогу дітям. Але досі ніхто не дав відповіді як працевлаштують медиків. Тому завтра вони будуть під стінами обласної ради, – обґрунтовує пікет медиків Парасковія Дворянин.  

Така сама ситуація з відділеннями психоневрологічного диспансеру для дорослих.

– Як пояснить обласна рада міжнародним партнерам, що кошти, надані на потреби обласного диспансеру для дорослих, будуть знівельовані? А будівлі будуть вивільнені та приватизовані? Також ми хочемо знати – скільки пацієнтів буде переведено в обласну клінічну психіатричну лікарню? Хто з пацієнтів залишиться у цих диспансерах, які є? Яким чином їх будуть вивільняти? Як будуть працевлаштовані медики? – запитує депутатка фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді.

Архіви