Лідер львівських рухівців про незгодних на об’єднання з УНП: Це їхній егоїзм

За небажанням деяких рухівців об’єднуватися з УНП стоїть приховування своїх власних егоїстичних мотивів.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова Львівської крайової організації Народного руху України Андрій Корнат, коментуючи інформацію про те, що сім регіональних організацій Руху виступили проти об’єднання з УНП.

«Дискусій з особами, що бачать себе в інших партіях, ми не ведемо. Вважаю, що немає сенсу вступати в такі дискусії», – сказав він.

«Коли йдеться про людей, які дають інтерв’ю і чітко декларують наміри про об’єднання з партією «Батьківщина», то це їхня воля. Слава Богу, що вони, принаймні, не приховують свої мотиви. Коли йдеться про людей, які приховують свої мотиви за гаслами, то Бог їм суддя. Нехай це залишиться на їхній совісті. Тому, відповідно, вважаю, що це, передовсім, приховування своїх власних егоїстичних мотивів», – заявив Корнат.

Також він зазначив, коли йдеться про сім обласних організацій, то це «надто голосно сказано», тому що, за словами Корната, це можуть говорити лідери цих осередків, але з вуст рядових членів партії насправді звучить протилежна позиція.

Нагадаємо, 19 травня, у Києві відбувся об’єднавчий З’їзд Народного Руху України та Української народної партії, під час якого відбулося злиття цих партій. Головою НРУ (Української народної партії РУХ) став Василь Куйбіда, а першим заступником – Іван Заєць.

Перший заступник голови ВГО «Молодий народний рух» Олексій Захарченко заявив, що їх організація, яка була молодіжним крилом Народного Руху України, засуджує та не підтримує об’єднання НРУ з УНП. Причиною цьому є неприйнятні умови, що висунула УНП рухівцям, і які підтримав Василь Куйбіда та політрада НРУ та проголосував З’їзд.

Натомість, Львівська крайова організація «Молодий Народний Рух» 20 травня прийняла ухвалу, в якій висловлює підтримку об’єднанню НРУ й УНП і вимагає оголошення недовіри чинному керівнику «Молодого Народного руху» С. Воронову.

Архіви